Програвали 13 очок: «Прометей» переміг литовський «Лієткабеліс» у Єврокубку

Вчора, 11 січня, клуб «Прометей» (Слобожанське, Дніпропетровська обл.) на виїзді обіграв литовський  «Лієткабеліс» в матчі 10-го туру Єврокубку. Українська команда провалила першу чверть, поступившись із різницею у 12 очок. У другій 10-хвилинці «Прометей» повернувся в гру та скоротив відставання до мінімуму. Український клуб залишився 4 місці у групі А.

Про це повідомляє «Трибуна».

Третя та четверта чверті також залишилися за командою Ронена Гінзбурга. Як підсумок, перемога «Прометея» з рахунком 80:72.

В складі Прометея по 19 очок набрали Калеб Агада та Джиан Клавелл. Ще 14 очок в активі Ді Джея Стефенса.

Це шоста перемога Прометея в групі А Єврокубку. Наступний матч в рамках Єврокубку Прометей проведе 18 січня проти італійської «Брешії».