Тенісистка Людмила Кіченок з Дніпра стала фіналісткою парного турніру WTA 500 у Катарі

Українсько-латвійська пара Людмила Кіченок (Дніпро) і Олена Остапенко (Латвія) зіграли п'ятий спільний фінал і боролися за свій третій спільний титул. Вихід у фінал турніру «Qatar TotalEnergies Open» (WTA 500, Катар), який проходив 13-18 лютого, приніс українсько-латвійській парі 24,3 тис. доларів призових і 305 рейтингових очок.

Про це повідомляє портал «Великий теніс України».

Людмила та Олена вдруге зіграли проти Гауфф і Пегули і вдруге їм поступилися (торік тут же в Досі, але в першому колі). Українсько-латвійська пара лідирувала 7:6 на вирішальному тай-брейку, але програли наступні чотири розіграші.

Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 2) - Коко Гауфф/Джессіка Пегула (США, 1) 4:6, 6:2, 7-10.

Джессіка Пегула і Коко Гауфф другий рік поспіль перемогли на змаганнях у Досі. Загалом ця пара зіграла свій п'ятий спільний фінал і завоювала четвертий титул.

«Ігри Нескорених»: В Україні відкрили реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023;

Шостий поспіль старт у 2023 році: Ярослава Магучіх з Дніпра виграла турнір у Словаччині;